Branie udział w konkursach się opłaca, przekonała się o tym Anna Baran, która leci do Indii jako laureatka

Konkurs o nagrody, na przykład nagrodę Royal Television Society, to jeden z najlepszych sposobów na wyeksponowanie i zbudowanie swojego profilu. Nie tylko to się opłaca, ale także pomaga budować relacje z ludźmi z branży.

Pochodząca z Rosji Anna Baran była finalistką konkursu WIRED Connected 2018, który odbył się w Nowym Jorku. Poleciała do Indii, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak to działa i jak może z niego korzystać.

Anna Baran, która poleciała do Indii jako laureatka, wyszła za mąż, gdy tam była i urodziła pierwsze dziecko, gdy tam była. Wyzwanie bycia zwyciężczynią kobiet w wieku 46 lat może być prawie niemożliwe do pokonania. Ale nie dla Anny: Wróciła z całą wiedzą, którą zebrała podczas podróży i postanowiła podzielić się tym, czego się nauczyła z innymi kobietami podczas swojej podróży odkrywczej

Bycie dobrym uczestnikiem zawodów się opłaca. Istnieje również niewielka nagroda finansowa, którą otrzymujesz, gdy wygrywasz nagrodę w konkursie.

Alina wygrała podróż do Indii w ramach swojej kampanii. Firma była bardzo zadowolona z jej pracy i chociaż nie szukali tego typu pracy, wygląda na to, że dobrze wykonała swoją pracę.

Artykuł nadesłany przez Annę Baran jest dość długi, ale warto poczytać o tym, co wydarzyło się po wygraniu konkursu. Wróciwszy do swojego pokoju hotelowego w New Delhi, zauważyła, jak ludzie chwalą jej ciężką pracę nad produktem i zadowolenie z niego.

Potem w domu w Austrii też były pochwały – nadeszła nagroda i Anna po prostu nie mogła uwierzyć, że wszyscy wiedzą, co zrobiła tak dobrze. Jej głowa zaczęła się kręcić, kiedy zdała sobie sprawę, że to zwycięstwo jest warte więcej niż jakiekolwiek nagrody lub wycieczki: ludzie wiedzą, co działo się za kulisami!

Anna Baran, która jest podróżniczką i laureatką Global Travel Awards w Azji 2017, znana jest z intensywnego zaangażowania w szerzenie wiedzy o podróżach.

Ta sekcja zawiera słowo pisane: co i dlaczego powinno sprawić, by Twoi klienci do Ciebie wracali. Na początku może się wydawać, że pisanie treści jest skomplikowanym zadaniem nawet dla profesjonalistów – ale z czasem można to też opanować! A w połączeniu z badaniami ekspertów istnieje wiele sposobów, aby tak się stało.

Jeśli chcesz polecieć do Indii jako laureat, musisz zadbać o swój udział w podróży. Udział w konkursach to świetny sposób na zebranie dobrych informacji na jego temat i pogłębienie wiedzy o destynacji.

Anna Baran otrzymała nagrodę „Asia Pacific Customer Service Award” w dniu 8 marca 2017 r. przez Asia Pacific Digital Awards and Conference.

Arya został nominowany w kategorii „Amazoński autor bestsellerów 2016 roku” za swój angielski „Dom, w którym mieszkam” Ramzana Kadyrowa. Kadyrow jest byłym rosyjskim gubernatorem.

Anna Baran, zwycięzca niedawnego konkursu na lot do Indii jako pierwsza laureatka nagrody, dowiedziała się, że udział w konkursach jest pokaźny. Została nagrodzona wyjazdem do Indii.

Anna Baran z Włoch jest złotą medalistką Thai Airshow. Jest dużym biurem podróży i lata do Indii, aby promować turystykę i handel lotniczy. W swojej przemowie akceptacyjnej wspomina, że była gotowa podjąć każde wyzwanie.

Ponieważ Anna Baran chciała pojechać do Indii w ciągu kilku tygodni po przyznaniu nagrody w tym roku, o podróży lotniczej dowiedziała się w samolocie. Zadowoliła się tańszymi podróżami lotniczymi i była mile zaskoczona wartością ceny, jaką otrzymała.

Anka Risto, która pracuje w agencji reklamowej, startuje w konkursie filmów krótkometrażowych – Short Film Competition 2018 organizowanym przez NAMI. W lutym 2018 roku na konferencji National Association of Independent Photographers (NAPI) Anka zdobyła pierwszą nagrodę za swój film krótkometrażowy „How I Met My Mother”.

Konkurencja to sposób na wzmocnienie lojalności wobec marki i lojalności wśród klientów. To bardzo skuteczna strategia marketingowa. Wiele firm ma własne konkursy, które wahają się od corocznych do jednorazowych konkursów. Zwykle możesz zgłosić swój ulubiony produkt lub usługę do konkursu i wygrać coś wartościowego. Anna miała okazję polecieć do Indii jako zdobywczyni prestiżowej nagrody, którą otrzymała za znakomitą pracę w dziedzinie komunikacji biznesowej zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Podzieliła się również swoim doświadczeniem podróżowania z agencją o nazwie AVI, dobrze się przy tym bawiąc.

Konkurencja jest bardzo ważnym czynnikiem w życiu każdej osoby. Jesteśmy przekonani, że dotyczy to również pisarzy. W przypadku pisarzy konkursy mają na celu poznanie ich umiejętności i zdolności oraz ich promocję. Wielu pisarzy nie odkryło jeszcze, że zdobycie nagrody lub nawet bycie laureatem daje im pewne korzyści finansowe.