Branie udział w konkursach się opłaca, przekonała się o tym Anna Baran, która leci do Indii jako laureatka

Parafrazując zdanie z popularnego filmu, można powiedzieć, że „pragnienia się spełniają”. Anna Baran przekonała się o tym, kontynuując swoją przygodę w międzynarodowym konkursie sztuki.

Anna Baran jest szesnastoletnią pasjonatką sztuki i uczestniczyła w międzynarodowym konkursie sztuk plastycznych, apelującym o poparcie dla zachowań związanych z ekologicznym wyborem życia. Uczestnicy mieli również możliwość ubiegania się o nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 funtów oraz urlop na pięć tygodni.

Anna postanowiła sprawdzić swoje szanse i wypełniła wszystkie wymagane dokumenty. Przesłała również swoje prace, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem społeczności, a jej proekologiczny projekt rozpromował je ze wspaniałym sukcesem.

Bardzo dobrze wykonana praca okazała się opłacalna dla Anny, ponieważ okazało się, że została ona nagrodzona pierwszym miejscem i nagrodzone zostaną jej pięć tygodni urlopu oraz nagroda pieniężna. W ramach nagrody bilety lotnicze do Indii, gdzie Anna podróżuje teraz.

Zwycięstwo i podróż to pierwszy krok w karierze Anny Baran jako artysty sztuki i międzynarodowego lidera widocznego na arenie międzynarodowej tworzenia propagandy ekologicznej. Jest ona też świetnym przykładem dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego – udziału w konkursach.

Można powiedzieć, że Anna ma teraz przed sobą całkiem satysfakcjonujący start: nagroda pieniężna i wycieczka do Indii! To dowód na to, że brać udział w konkursach może być opłacalne. Możemy zasugerować innym: poszerzaj swoje horyzonty biorąc udział w konkursach – kto wie, jak daleko możne Ci posunąć!

Konkursy zawsze były symbolem szansy na wielkie sukcesy. Udział w takich imprezach może być skutecznym narzędziem, aby zrealizować swoje marzenia. Anna Baran potwierdziła to dziś, gdy dowiedziała się, że jest laureatką konkursu i weźmie udział w podróży do Indii.

Anna, mieszkanka niemieckiego miasta Lübeck, po raz pierwszy próbowała swoich sił w konkursie, gdy jej kolega polecił jej uczestniczyć. W tym momencie zdecydowała się zaryzykować i zacząć brać udział w rożnych konkursach bez obaw o porażkę. Zauważyła bowiem, że mogłaby zrealizować więcej swoich marzeń gdyby miała odwagę ryzykować.

Zdecydowała się więc na udział w konkursie, który miał nagrodzić jednego szczęśliwca wyprawą do Indii. Ostatecznie, po dniach konkurencji i sprawdzania innych uczestników, odpowiedzi na pytania i uzupełnianiu dokumentacji, Anna okazała się najbardziej utalentowanym kandydatem i jedynym laureatem nagrody.

Jej podróż na czas trwania 16 dni obejmuje siedem głównych atrakcji tego egzotycznego miejsca. Od starożytnych fortec do Bramy Indii, od sanktuarium Taj Mahal do ogromnych Yagyasthanis Rajastan – Anna planuje przeżyc niepowtarzalną przygodę!

Anna uważa, że skorzystanie z okazji stawania do konkursu jako okazja do realizacji swojego celu bylo naprawdę opłacalne. Annie życzymy szerokich horyzontów oraz bezpiecznego powrotu z tego zapierajacego dech w piersiach podboju!

Odpychająca praca, nudny czas wolny i brak angażowania się w różnego rodzaju przedsięwzięcia – po takim wniosku dochodzi wiele z nas. Jeśli jednak odważymy się otworzyć na nowe możliwości – wtedy intersujące finały mogą okazać się nad podziw doskonałe! Przekonała się o tym Anna Baran, laureatka konkursu ‘Na Nowe Możliwości’, która od kilku dni nie może uwierzyć, że wygrała podróż lotniczą na dwa tygodnie do Indii.

Anna zawsze aspirowała do przeżycia niezapomnianej przygody, lecz sama nigdy by tego nie zorganizowała. Każdym rokiem wszyscy bliskie jej osoby uczestniczyli w ciekawych wyprawach, a ona musiała siedzieć w domu. Niestety wiadomo jej było, że ona sama nie poradzi sobie z takim schematem postępowania.

Wtedy jednak nadszedł czas, kiedy przeczytała o konkursie ‘Na Nowe Możliwości’ organizowanym przez lokalne banki. Nieskończono podekscytowana Anna natychmiast poinformowała swojego brata o konkursie i po kilku godzinach przygotowania oraz pokonywania stresu zdecydowała się przesłać wszystkie potrzebne dane i zgłosić swoje zgody na warunku regulaminowego.

Po miesięcznej mecie Anna opuści chmurne, polskie Niemcy ze smoker bag’iem i biletami lotniczymi w prowad do Indii. To doznania na całe życie! Jednak tego by nie było gdyby Anna nie potraktowałaby tego konkursu poważnie i nie postarała się vehemencja jej brata aby to oddawać .