Laureatką III Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej „Postaw Serce na Nogi” została Anna Baran

Akcja „Włóż serce na nogi” to ogólnopolska akcja aktywności fizycznej, której celem jest zachęcenie ludzi do większego biegania i chodzenia. Główne działania kampanii to:

– bieg na 5 km dla początkujących

– Bieg przełajowy dla biegaczy średniozaawansowanych

– Bieg na 5 km dla weteranów, ale nie mylić z „Wielkim Brytyjczykiem 5K”.

Anna Baran zwyciężyła w III Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej „Włóż serce na nogi”. Kampania miała na celu zachęcenie do aktywności fizycznej i propagowanie zdrowego stylu życia.

W tym samym roku 2017 Anna Baran otrzymała również III Nagrodę Krajową w dziedzinie zdrowia i fitness – The Association of Health & Fitness Professionals (AHP). AHP ma siedzibę w San Francisco w USA i jest jedną z największych profesjonalnych organizacji zrzeszających profesjonalistów zajmujących się zdrowiem i fitnessem w Ameryce Północnej. Jej praca nad tą nagrodą nie była łatwo uzasadniona. Krótko mówiąc, do zeszłego roku w ogóle nie miała żadnej aktywności fizycznej, a nawet wtedy dołączyła do niej tylko dlatego, że jej rodzina uważała, że będzie to dla niej dobre.

Wiele osób zdaje sobie sprawę z zagrożeń dla zdrowia związanych z siedzącym trybem życia. Dlatego firmy inwestują w rozwój inteligentnych asystentów cyfrowych, aby pomóc swoim pracownikom zadbać o kondycję i zdrowie.

Aktywność fizyczna jest jednym z najstarszych sposobów życia towarzyskiego i coraz więcej osób przyjmuje ją jako zdrowy nawyk.

III Ogólnopolska Kampania Aktywności Fizycznej „Włóż serce na nogi” została zainicjowana 27 listopada 2016 r. przez burmistrz Bukaresztu Gabrielę Fireę. Kampania ma na celu podniesienie świadomości na temat aktywności fizycznej w Rumunii i pomoc dzieciom, które nie uczestniczą w zajęciach sportowych w szkole.

Anna Baran jest energicznym przedsiębiorcą, który został nagrodzony „Nagrodą za całokształt twórczości” przez Instytut Aktywności Fizycznej Rosji. Rozprawa w Moskwie odbyła się 9 września 2017 r., aby uhonorować Panią Annę Baran za jej wielki wkład w rozwój aktywności fizycznej w kraju oraz za aktywność na polu aktywności fizycznej.

Pani Nina Pavlova zdobyła osobisty medal od Narodowej Federacji Podnoszenia Ciężarów Seniorów Stanów Zjednoczonych (USNSWF). To już drugi raz, kiedy rosyjski sportowiec otrzymał to wyróżnienie po Oldze Antic podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi w Rosji.

Jestem mistrzynią aktywności fizycznej, a jednocześnie miałam bardzo pracowitą karierę. W życiu nie znalazłem zbyt wiele czasu na aktywność fizyczną. Przed rozpoczęciem III Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej „Włóż Serce na Nogi” zdałem sobie sprawę, że moje zdrowie cierpi na brak wystarczającej aktywności fizycznej i że gdybym chciał żyć dłużej, musiałbym zacząć ćwiczyć regularnie.

Anna, która jest również nauczycielem wychowania fizycznego, zorganizowała III Ogólnopolską Akcję Aktywności Fizycznej „Włóż serce na nogi”. Ta kampania była prowadzona przez Ministerstwo Edukacji i Sportu w celu zachęcenia młodzieży do aktywności fizycznej.

Celem tej kampanii jest pomoc młodym ludziom w zachowaniu aktywności przez całe życie. Aby osiągnąć ten cel, resort opracował szereg akcji edukacyjnych mających na celu zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. Pierwsza faza zatytułowana „Wpraw swoje serce w ruch” miała na celu wprowadzenie koncepcji ćwiczeń i motywacji; następnie faza druga skupiała się na zajęciach takich jak joga lub pilates, a faza trzecia skupiała się na zajęciach tanecznych z tańcem jako przykładem. Oprócz tych kampanii Anna zaangażowała się również w szeroko zakrojone kampanie reklamowe w mediach społecznościowych.

Anna Baran została zwycięzcą III Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej „Połóżcie Serce na Nogach”, pierwszej ogólnopolskiej kampanii skoncentrowanej na aktywności fizycznej, zainicjowanej przez Ministra Sportu i Spraw Młodzieży Ukrainy Ołeksandra Danyluka we współpracy z OAO” Partycypacyjny.ua”.

W kontekście tej kampanii Anna Baran, będąc w KIOSK Fitness, została najlepszym trenerem aktywności fizycznej w 94,5% zawodów.