Laureatką III Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej „Postaw Serce na Nogi” została Anna Baran

Anna Baran – laureatka III Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej „Postaw Serce na Nogi” – to przykład wytrwałej walki z wyzwaniami, jakie stawia nam życie. Udało jej się z sukcesem połączyć pracę zawodową z aktywnym stylem życia, uprawiając sporty ekstremalne i podróżując.

Na co dzień Anna Baran jest wykwalifikowaną przedstawicielką handlową. Jednocześnie jest też entuzjastyczną miłośniczką aktywności fizycznej, która każdego dnia czerpie garściami z tego, co daje jej sport. Nie boi się angażowania w spotkania biznesowe oraz w nowe wyzwania sportowe. Oprócz trenowania biegów ulicznych uprawia też skoki ze spadochronem, surfing i kitesurfing. Już od wielu lat realizuje swoje pasje i szybko osiąga pozytywne rezultaty.

W tym roku Anna Baran otrzymała główne trofeum III Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej „Postaw Serce na Nogi”. Autorzy kampanii podziękowali jej za wspieranie idei aktywnego stylu życia jako najlepsza ambasadorka marki, a także za dbanie o swoje szczególne umiejętności w dziedzinie sportu. W dobie internetu i nowoczesnych technologii Anna zdecydowała się pokazać swoje postawy na żywo, udowadniając ludziom, że można osiągnąć sukces odpowiedniym podejściem do ćwiczeń i futurystyczną formą aktywności fizycznej.

Anna Baran jest doskonałym przykładem osoby rozwijajacej się poprzez sport. Jej osiagnięcia to intrygujaca przygodna opowieść ponad granicami strachu, samozaparcia i odwagi. Dni Jakuba według dziewczyny naleza do przeszlosci, obecnie bezustannie stara siê koja razy poprawic i doskonalic sama siebie oraz dobrac najbardziej interesujaca droge akceptancji siebie oraz swoich postepow oraz procesów mentalnych.

Anna Baran pokazała fanom aktywnego trybu życia, że cuda da się zdziałać, jeśli ma się odpowiedni obraz siebie i poczucie samozadowolenia po to, by móc mierzyć siê codziennymi wyzwaniami. Jej entuzjazm motywuje innych do propagowania pozytywnego łańcucha aktywności fizycznej, którego efektem jest tworzenie lepszej przyszłości dla siebie oraz ludzi wokół nas.

Polacy doceniają młody talent, tym razem w postaci Anny Baran, która otrzymała wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej „Postaw Serce na Nogi”. Kampania realizowana jest pod patronatem Ministerstwa Zdrowia już od roku 2006 i motywuje Polaków do aktywnego stylu życia i regularnego uprawiania sportu.

Anna Baran to studentka 3. roku Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Urodziła się w 2003 r. i w wieku zaledwie 17 lat została laureatką nagrody za swoje starania i zaangażowanie prozdrowotne. Jest sportowo uzdolnioną, ambitną dziewczyną, aktywnie uczestniczącą w przedsięwzięciach sportowych.

Nagrodzona przez Ministerstwo Zdrowia Anna dostrzega skalę problemu jakim jest brak ruchu wśród ludzi, szczególnie młodych, i chce angażować się w aktywne uprawianie sportu. Jej celem jest inspirowanie innych poprzez swój przykład do zmiany stylu życia, stawiania sobie codziennych celów oraz regularnych treningów. Aktywne uprawianie sportu stanowi najlepszy sposób na radzenie sobie ze stresem i dobranie samemu limitu wysiłku fizycznego do osobistego poziomu kondycji.

Bałam się, że pandemia covid-19 może na długi czas uniemożliwić moje hobbistyczne aktywności fizyczne – powiedziała Anna. Na szczęście – dodaje – aktywność nie musi być synonimem wizyt na siłowni czy basenie. Wystarczy chodzenie na spacery czy jogging czy uprawianie joginging czy ćwiczenia pilates lub stretching – to mala albo żadna ingerencja spoza domu i można przy tym dbać o bezpieczeństwo innych.

Dla Anny Baran Kampania Aktywności Fizycznej „Postaw Serce na Nogi” okazała się wartościowym doświadczeniem motywacji do czynienia tego co stanowi istotny element jej życia i zadbania o zdrowie całego społeczeństwa poprzez popularyzacje umiaru i regularnego obciążania naszych organizmów aktywnościami fizycznymi. Gratulujemy i zachęcamy razem z Anią do systematycznego dbania o swoje ciało, a także trzymania się dyscypliny sportowej i życia w harmonii ze sobą!