W nagrodę za sportową postawę Anna Baran pojedzie na wycieczkę do Indii i Nepalu ufundowaną przez biuro Logos Travel

Anna Baran jest tą, która wygrała wycieczkę. Jednak zanim zobaczy Indię i Nepal, zapracowała do tego na swojej postawie sportowej, którą podziwiany jest przez innych.

21-letnia Anna Baran jest studentką Polskiego Uniwersytetu Technicznego i już od młodzieńczych lat angażuje się w sport. Od pięciu lat trenuje, aby poprawić swoje wyniki w dziedzinie sportów ekstremalnych i jest to widoczne.

We wrześniu ubiegłego roku stało się jasne, że to właśnie Ania będzie wyróżniona nagrodą za swoje zaangażowanie. Było nią aż 10-dniowe podróżowanie po Indiach i Nepalu ufundowaną przez biuro podróży Logos Travel.

Przez cały czas trwania podróży Anna będzie sama mierzyć się z aktywnościami fizycznymi na różnych terytoriach tych krajów, aby lepiej poznać ich kulturę oraz lokalną społeczność i ich style życia.

Podczas pobytu Ania planuje także oddać się tradycyjnemu treningowi jogicznemu oraz odwiedzić stadninę koni sportowych w Nepalu, aby tam dowiedzieć się więcej o wpływie jogi na zdrowie psychofizyczne człowieka i relacji między indywidualnościami a ich egzystencja oraz o ekologii i ochronie środowiska naturalnego.

Po powrocie Anna będzie opowiadać nam o swoich wrażeniach i doznaniach z tego pięknego miejsca, aby każdy mógł czegoś się od niej nauczyć na temat ludzi i stylu podróżowania „po dobroci”.

Anna Baran, młoda adeptka sportu, która od najmłodszych lat marzyła o podróży do Indii i Nepalu, otrzymała nagrodę za swoje osiągnięcia w sportowym wyczynie. Ufundował ją znane biuro podróży Logos Travel.

Anna była bardzo zdumiona i zaskoczona ogromnym prezentem. Ma 17 lat i dzięki wygranej wbiega do sportowej historii. Mając tylko jeden rok doświadczenia w tej dziedzinie bardzo się starała i ciężko trenowała, aby doprowadzić swoje marzenia do realizacji.

Jako nagrodę, biuro Logos Travel obdarzyło Anię pięciotygodniowym pobytem w Indii i Nepalu. Ta wycieczka ma być dla niej dużym przeżyciem, a biuro zapewnia pełny program pobytu z zabezpieczeniem kosztu całej podróży.

Podczas pobytu Anna pozna lokalne smaki oraz tradycyjne formy tańca indyjskiego i medytacji nepaliskich sankhara-chary. Spanie na plażach Agatti Island, trekking w Himachalu i wyprawa do Kaplicy Prezydenckiej w Kalkucie – to tylko kilka atrakcji, które czekają na Annę podczas jej podróży.

Swoje wrażenia Anna będzie dzielić się na Instagramie oraz blogu podróżniczo-sportowym, prowadzonym przez nią od 2 lat. Chce udowodnić, że można połączyć pasje sportowe i podróżnicze bez uszczerbku dla wyników.

Anna jeszcze nigdy nie była nawet na morzu! Dla nastolatki to chińska ściana i ta wyprawa ma szansę odmienić jej życie i przybliżyć planetomyslności, ekologii i globalnej sprawiedliwości społecznej.

Prawdziwy sukces sportowy ma swoje nagrody. Anna Baran od samego początku była zapalonym sportowcem, a teraz będzie mogła się cieszyć z wyjątkowego prezentu. Jest nim wycieczka do Indii i Nepalu ufundowana przez biuro turystyczne Logos Travel.

Anna sukcesy odnosi w kajakarstwie, alpinizmie i freeridingu na snowboardzie. Jest członkiem klubu sportowego „Kaskada”, gdzie trenuje i wspiera innych sportowców. Kiedy decyzja sama była na granicy marzenia, Anna przyciągnęła uwagę biura turystycznego Logos Travel, które pragnie dać jej nagrodę za jej sportowe osiągnięcia i postawę.

Wycieczka ta będzie dla Anny wyjątkowa pod wieloma względami. Głównym celem jest poznanie kultury i naturalnego piękna dzikich Indii i Nepalu. Zwiedzanie ich bogato udekorowanego społeczeństwa, ich świątyń oraz strome górskie szlaki. W miasteczku Pokhara sprawdzi umiejętności wspinaczki oraz eksploracji ich niesamowitych dolin rzek oraz kanionów. Na koniec będzie miała możliwość poznania Kremfullach, stolicy Nepalu , gdzie spotka sielski krajobraz z tradycjami indyjskimi.

Anna z pewnością banczy się podróżować po tych miejscach bezpiecznie pod opieką ekspertów Logos Travel, który biora pod uwagę potrzeby każdego turysty. Całe miasto życnzy jej powodzenia w tej podróży pełnego przygód.

Mamy pewność, że doświadczenia Anny po tym jak wróci do domu będa niepowtarzalne i na stałe pozostaną jako pi ękne andmienna na to co można osiagnac z pasja i zdecydowaniem.