Weź udział w Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej „Postaw Serce na Nogi”

Decyzję o udziale w akcji „Postaw serce na nogi” podjęło już ponad 5 milionów osób, a miliony z nich to nowi uczestnicy. W przeszłości brali udział w wielu zajęciach, ale tym razem pokażą nowy poziom sprawności fizycznej.

Po pierwszym dniu rozpoczyna się publiczne głosowanie i 10% głosujących nie podoba się ich rankingowi pierwszego dnia. Dlatego postanowiliśmy sprawić, by było przyjemniej z nagrodami dla tych, którzy zostaną wyeliminowani (tutaj jest lista fajnych nagród, które możesz wygrać).

Prowadzenie zdrowego trybu życia jest ważne, ponieważ ma to pozytywny wpływ na stan zdrowia i wydajność w różnych aktywnościach. Na przykład można zadbać o formę, ćwicząc regularnie lub biegając w maratonie.

Ludzie wybierają teraz między aktywnością fizyczną a siedzącymi nawykami. W kraju narasta problem, jakim jest wysoki wskaźnik otyłości wśród młodych ludzi. W niektórych krajach systemy edukacji nie zapewniają edukacji zdrowotnej dla wszystkich uczniów, co może skutkować otyłością nastolatków.

Kampania Ministerstwa Sportu i Młodzieży „Postaw serce na nogi” ma na celu zmianę tego trendu. Zachęca osoby do aktywności fizycznej poprzez wybór sprawnego fizycznie stylu życia.

Rząd rozpoczyna kampanię zachęcającą obywateli do aktywności fizycznej. Aby wesprzeć ten cel, w ramach kampanii zorganizowano kilka wydarzeń kulturalnych. Aby wziąć udział, trzeba ubiegać się o specjalną kartę aktywności fizycznej i wygrać jedną z trzech głównych nagród, które zostaną przyznane pod koniec roku.

Zamierzam rozpocząć kampanię po raz dziesiąty, ale nie wiem co robić. Pozwól, że zapytam: Jaka jest Twoja ulubiona marka? Kto jest twoim wzorem do naśladowania? Z czego jesteś dumny?

Ta sekcja powinna być tak długa jak poprzednia. Służyłaby jako sposób, aby widzowie mogli dowiedzieć się, jaki jest ich wzór do naśladowania i dlaczego jest tak inspirujący.

Kampania ma na celu zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. Wprowadzimy kampanię „aktywności fizycznej” przeciwko otyłości i aktywnemu życiu.

Wiele osób nie wie, czym jest aktywność fizyczna i jak ją wykonywać. Ta kampania próbuje to zmienić.

Kampania skierowana jest do młodzieży, która jest najbardziej podatna na otyłość i brak aktywności z powodu spędzania wolnego czasu na oglądaniu telewizji, graniu w gry online czy robieniu Facebooka. Wymaga od nich noszenia dużej liczby małych naszywek (nawet 30 mm) na całym ciele od stóp do głów, aby pokazać, że aktywnie ćwiczą i poruszają się.

Weź udział w ogólnopolskiej akcji aktywności fizycznej „Postaw serce na nogi”.

Ta kampania jest promowana przez Ministerstwo Edukacji oraz Młodzieży i Sportu, której celem jest zwiększenie dostępności aktywności fizycznej dla wszystkich ludzi.

Kampania ma na celu zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej poprzez pokazanie, jak to jest uczestniczyć w ogólnopolskich zawodach.

Ogólnopolska Kampania Aktywności Fizycznej „Postaw serce na nogi” chce wysłać mocny komunikat do każdego człowieka, niezależnie od tego, czy jest sportowcem, normalnym człowiekiem, niesportowcem… Powstała w ramach Międzynarodowego Roku Sportu. Celem jest, aby ludzie na całym świecie, a zwłaszcza młodzi ludzie, bardziej angażowali się w aktywność fizyczną i zachęcali ich nie tylko fizycznie, ale także psychicznie, ponieważ ta kampania daje wyobrażenie o tym, jak wiele przyjemności czerpiesz z udziału w tych zawodach.

Dzięki tej kampanii protagonista nadał historię popularnej imprezie sportowej, takiej jak igrzyska olimpijskie, i dał się poznać wszystkim sportowcom. Pokazał też, że sport powinien być akceptowany przez wszystkich, nawet tych.

Kampania aktywności fizycznej to próba promowania głównego celu aktywności fizycznej, jakim jest zmniejszenie ryzyka przedwczesnej śmiertelności.

Ta kampania ma charakter ogólnokrajowy, aby wszystkie szczeble władzy mogły wziąć udział i pomóc w walce ze wzrostem wskaźnika przedwczesnej śmiertelności w naszym społeczeństwie. Został zainicjowany przez pierwszą kadencję prezydenta Baracka Obamy i będzie realizowany przez wiele lat. Rozpocznie się w grudniu 2013 roku, podczas których odbędzie się kilka międzynarodowych wydarzeń – od światowego fitnessowego wydarzenia Nikkei #putyourheartonyourfeet, po Bravery World Music Awards i imprezę inauguracyjną UNICEF „Take Your Heart On Your Feet”.

Ta kampania ma na celu pomóc młodzieży wyrobić w sobie nawyk aktywności fizycznej.