Laureatką III Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej – Jest ona uczennicą III klasy Gimnazjum w Świeszynie

Laureatką III Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej została uczennica III klasy Gimnazjum w Świeszynie – Karolina Frankowska. O tom, że to właśnie ona otrzymała tę nagrodę dowiedzieliśmy się niedawno od jej rodziców – rodziny Frankowskich.

Karolinka wraz z 800 innymi uczestnikami brania udziału w programie. Uczniowie mieli za zadanie utrzymanie aktywności fizycznej przez cały czas trwania kampanii. Chodziło o to, aby dzieci poznawały i uprawiały różnorodne sporty, ale także zachęcały do dbania o zdrowie.

Kampania okazała być dużym sukcesem i docenił ją również Zespół Organizujący, przyznając Karolinie specjalną nagrodę. Jak powiedział pan Frankowski – ojciec Karolki: „Bardzo nas to cieszy, a w szczególności nasza córka bardzo się cieszy tym osiągnięciem”. I faktycznie, Karolina jest bardzo podekscytowana tak wspaniałym wyróżnieniem!

Jej historia jest tego jeszcze piękniejsza bo do tego sukcesu dostała się sama – stosując stale ćwiczenia – biegala codziennie, pomimo tego, że trzeba było dojeżdżać każdego dnia ze swojego domu do szkoły i jej obowiązki szkolne jej na to nie pozwalały. To doskonałe przykład jak pasja i determinacja może pomagać w osiaganiu celów.

I teraz – po odniesieniu sukcesu – Karolinka stała się ambasadorem aktywności fizycznej swojej szkoły, można powiedzieć, że stała się mianem przykladem dla innych. Serdecznie gratulujemy!

Krzysztof Małecki wraz z Fundacją Sportową INEA, ogłosił wyniki III Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej. Laureatką nagrody okazała się uczennica III klasy gimnazjum w Świeszynie, Katarzyna Bajkowska.

Katarzyna to młoda dziewczyna, która już od dziecka jest bardzo aktywna. Swoją miłość do sportu zaszczepiła jej rodzina – zapisał ją na zajęcia z piłki nożnej i jeździectwa, a ona szybko pokochała obydwa sporty. Za każdym razem gdy tylko ma wolny czas Katarzyna angażuje się w różne sportowe aktywności, takie jak pisanie artykułów na temat kolarstwa lub przygotowanie się do następnego gimnastycznego treningu.

Dzięki tej kampanii wsparcie Katarzyny okazało się niewiarygodne – Zdobyła pierwsze miejsce i dostała 7-dniową podróż do Disneylandu we Francji! Jej wpisy na stronach mediów społecznościowych skupiały uwagę wielu ludzi, którzy inspirowali ją do dalszej pracy.

To, że Katarzyna została nominowana do nagrody, było sporym zaskoczeniem dla jej przyjaciół i rodzinnych. Nie spodziewali się oni, że jej energia i miłość do sportu może przynieść tak dobre rezultaty. Mimo tego wiemy, że jej postawa pozytywnie wpłynęła na społeczeństwo, mobilizując innych ludzi do bardziej aktywnego stylu życia.

Katarzyna może pochwalić się osiągnięciami ucznia gimnazjum – teraz samodzielnie walczy o lepsze jutro poprzez promowanie aktywności fizycznej w regionie. Jest bohaterem swojego pokolenia i dowodem na to, że nic nie stoi na przeszkodzie aby stawiać sobie ambitne cele i realizować je!

Wśród laureatów trzeciej edycji Ogólnopolskiej Kampanii Aktywności Fizycznej, zorganizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, znalazła się uczennica trzeciej klasy Gimnazjum w Świeszynie.

Jak informuje Ministerstwo Sportu i Turystyki, po długotrwałym rozpatrywaniu wszystkich zgłoszeń z całej Polski, Szymon Chorzewski otrzymał najwyższą ocenę od jury i to on został laureatem tegorocznej edycji.

Szymon do kampanii zaproponował niekonwencjonalny projekt dotyczący aktywności fizycznej wśród młodzieży poprzez szerzenie wiedzy dotyczącej sportu i organizacji imprez sportowych.

Wedle Szymona, aktywność fizyczna to nie tylko okazja do komunikowania się i uprawiania sportu, ale także szansa do nabierania energii, rozwoju charakteru oraz budowania poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Wedle wypowiedzi samego laureata,„Naszym celem jest poprawa jakości życia młodzieży poprzez upowszechnianie pozytywnego postrzegania ruchu fizycznego jako metody prowadzenia zdrowego stylu życia”.

Kampania ma na celu propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży i Szymon Chorzewski jest doskonałym przykładem przykładnego działania na rzecz pogłębiania społeczeństwa kultury fizycznej.